2019-10-03

Zielona księga o fundacji rodzinnej – zaproszenie do prekonsultacji

 
Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii zaprasza do prekonsultacji Zielonej księgi o fundacji rodzinnej, opublikowanej na stronie ministerstwa pod linkiem: .
Celem niniejszej publikacji jest rozpoczęcie dyskusji na temat instytucji prawnych, które będą wspierać wielopokoleniową sukcesję i równocześnie pozwolą zachować wartości kluczowe dla rodziny, sprzyjać akumulacji kapitału i zapewniać środki na pokrycie bieżących potrzeb członków rodziny.
Wszelkie uwagi i opinie można również przesyłać na adres mailowy: w terminie do 14 października br.

2019-09-24

Szkolenie dla komorników dotyczące rozpoznawalności autentyczności dokumentów

Poniżej uprzejmie zamieszczamy skierowaną do komorników sądowych informację firmy “ekspert” o organizacji szkoleń w tematyce autentyczności dokumentów tożsamości oraz dokumentów administracyjnych.

2019-09-24

Prośba o wypełnienie ankiety nt. skargi pauliańskiej w sądowym postępowaniu egzekucyj...

Na prośbę doktorantki III roku WSAiB w Gdyni poniżej uprzejmie zamieszczamy link do krótkiej ankiety nt. skargi pauliańskiej w sądowym postępowaniu egzekucyjnym z uprzejmą prośbą o jej wypełnienie.
Ankieta jest bardzo krótka, a ewentualne wpisanie przez komorników sądowych własnych uwag i spostrzeżeń pozwoli Autorce na nowe spojrzenie na to wciąż aktualne zagadnienie, któremu poświęca artykuł oraz jeden z rozdziałów jej dysertacji.
https://skargapaulianska.webankieta.pl/
 

2019-09-20

Konferencja “Adwokat dla przedsiębiorcy”

Serdecznie zapraszamy na na konferencję “Adwokat dla przedsiębiorcy” organizowaną pod patronatem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii oraz Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców, przez Okręgową Radę Adwokacką w Warszawie oraz Sekcje Praktyków Prawa przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie, która odbędzie się 27 września, godz. 9:30-18:30, Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Plac Trzech Krzyży 3/5, Sala pod Kopułą.
W wydarzeniu wezmą udział m.in.: Wiceminister Przedsiębiorczości i Technologii Marek Niedużak oraz Prezes Naczelnej Rady Adwokackiej Jacek Trela.

Strona 1/73
Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.