2017-02-20

Opinia Rady Legislacyjnej o projekcie ustawy o komornikach sądowych

Publikujemy link do opinii Rady Legislacyjnej o projekcie ustawy o komornikach sądowych.
http://radalegislacyjna.gov.pl/dokumenty/opinia-z-17-lutego-2017-r-o-projekcie-ustawy-o-komornikach-sadowych

2017-02-17

Ustawy komornicze: długa lista niedoróbek i błędów – felieton Prezesa KRK w Gaz...

14

2017-02-13

MRPiPS : uwaga na oszustów

Ostrzegamy o podejmowanych próbach wyłudzenia, polegających na rozsyłaniu (także do komorników sądowych) wiadomości pochodzących rzekomo z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z żądaniem zapłaty na poczet potwierdzenia wpisu w prowadzonym przez MPiPS rejestrze.
Zgodnie z opublikowanym oświadczeniem MRPiPS, podpisana pod wezwaniem osoba nie jest pracownikiem ministerstwa, podany adres poczty elektronicznej nie jest zarejestrowany w domenie resortu, nieprawdziwy jest również adres siedziby ministerstwa. Podany numer konta nie należy do MRPiPS. Fałszywa jest również informacja o konsekwencjach nieuregulowania należności.

2017-02-01

Zaproszenie na konferencję w siedzibie NSA pt. „Współczesne tendencje rozwojowe teori...

Szanowni Państwo, poniżej zamieszczamy zaproszenie na organizowaną przez Naczelny Sąd Administracyjny, Fundację Ubi societas, ibi ius, Katedrę Teorii i Filozofii Prawa Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego oraz Uczelnię Łazarskiego konferencję pt. “Współczesne tendencje rozwojowe teorii i filozofii prawa”, która odbędzie się 2 marca 2017 r. w siedzibie Naczelnego Sądu Administracyjnego w Warszawie. 
Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc o udziale w Konferencji decyduje kolejność zaksięgowania opłaty konferencyjnej, która wynosi 282,90 zł.

Strona 1/56
Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.