Ustawy komornicze: długa lista niedoróbek i błędów – felieton Prezesa KRK w Gazecie Prawnej

Ustawy komornicze: długa lista niedoróbek i błędów – felieton Prezesa KRK w Gazecie Prawnej

14 lutego br. w Dzienniku Gazeta Prawna ukazał się kolejny felieton Rafała Fronczka Prezesa Krajowej Rady Komorniczej pt. „Ustawy komornicze: długa lista niedoróbek i błędów”, w którym autor przedstawia zastrzeżenia zgłoszone do projektów ustaw komorniczych w uzgodnieniach międzyresortowych.

Treść felietonu dostępna jest w wydaniu papierowym Dziennika Gazety Prawnej lub w formie elektronicznej pod poniższym adresem:

http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/1019604,ustawy-komornicze-dluga-lista-niedorobek-i-bledow.html

Zadzwoń
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.

Ściśle niezbędne ciasteczka

Niezbędne ciasteczka powinny być zawsze włączone, abyśmy mogli zapisać twoje preferencje dotyczące ustawień ciasteczek.

Ciasteczka stron trzecich

Ta strona korzysta z Google Analytics do gromadzenia anonimowych informacji, takich jak liczba odwiedzających i najpopularniejsze podstrony witryny.

Włączenie tego ciasteczka pomaga nam ulepszyć naszą stronę internetową.