2015-09-27

Mistrzostwa Radców Prawnych i Komorników w biegu na 10 km

Sobótczańska Dziesiątka – Run Masters, w ramach tej corocznie organizowanej imprezy odbyły się 20 września Mistrzostwa Radców Prawnych i Komorników w biegu na 10 kilometrów.

Partnerem wydarzenia była Izba Komornicza we Wrocławiu. Wśród komorniczek najszybciej trasę pokonała Małgorzata Pędziszczak (47 minut 20 sekund), jako druga dobiegła Monika Janus, a trzecie miejsce zajęła Joanna Żółtańska-Czyleko. W klasyfikacji komorników wygrał asesor komorniczy z Torunia Damian Piernikowski, kończąc dziesięciokilometrowy bieg z czasem 34 minuty 23 sekundy. Na podium w tej kategorii stanęli również Paweł Stolc z Tczewa (czas 40 minut 3 sekundy) oraz Cezary Grabowski z Tychów, uzyskując czas 41 minut 35 sekund. Gratulujemy!