2015-09-03

Komornicy pomogli pakować plecaki do szkoły

!cid_2DBD7564-26C1-46E0-AFF9-88D24F76B58A

Źródło: FAKT

Komornicy Sądowi włączyli się w tegoroczną akcję z dziennikiem Fakt, w ramach której przygotowywali wyprawki szkolne dla dzieci z niezamożnych rodzin.

Cieszymy się, że możemy włączyć się do akcji, w której wspieramy dzieci z niezamożnych rodzin tak, żeby miały równe szanse w zdobywaniu wiedzy z innymi – mówi Monika Janus Rzecznik Prasowy KRK – bardzo miło jest widzieć pojawiające się uśmiechy na ich twarzach, kiedy z nowymi przyborami mogą rozpocząć rok szkolny  – dodaje. Mam nadzieję, że akcja będzie cieszyła się dużym zainteresowaniem i już dziś zapowiadam przyłączenie się do kolejnej, przyszłorocznej.

Tak jak w latach poprzednich Izba Komornicza we Wrocławiu już po raz piąty włączyła się do akcji gazety Fakt, której celem jest zakup plecaków i przyborów niezbędnych dzieciom do nauki w nowym roku szkolnym. W tym roku do działań przyłączyły się także Izba Komornicza w Krakowie, Izba Komornicza w Łodzi i Izba Komornicza w Lublinie.  Ponad 100 dzieci zostało obdarowanych nowymi wyprawkami.

 

Linki do doniesień medialnych w sprawie akcji „Tornister”:

http://www.fakt.pl/wroclaw/wroclaw-116-malych-uczniow-dostalo-wyprawki,artykuly,570050.html

http://www.fakt.pl/krakow/wyprawka-dla-mops,artykuly,569873.html

http://www.fakt.pl/lodz/akcja-faktu-i-mops,artykuly,567241.html

http://www.fakt.pl/wroclaw/akcja-vip-y-kupuja-dzieciom-wyprawki-juz-ruszyla,artykuly,565882.html