2016-05-13

Kongres Kobiet 2016: Alimenty to nie prezenty

Masz prawo do alimentów, to nie są żadne prezenty – o tym głośno będą mówić komorniczki podczas Kongresu Kobiet (13-14 maja).
W ramach wydarzenia będzie można skorzystać z bezpłatnych porad.

Komu i na jakich zasadach należą się alimenty? Co zrobić, gdy rodzic nie chce płacić alimentów? – odpowiedzi na te pytania i wiele innych będzie można poznać podczas 8. Kongresu Kobiet, który odbędzie się w Hali TORWAR w Warszawie, w dniach 13-14 maja 2016 roku.
W ramach wydarzenia komorniczki w „Alimentacyjnym Punkcie Konsultacyjnym” udzielą bezpłatnych informacji i porad w sprawach alimentacyjnych, a także przekażą materiały edukacyjne. – Przyjdź, poradź się, powiedz nam o swoim problemie dotyczącym alimentów – zachęca Monika Janus Rzeczniczka Krajowej Rady Komorniczej. Udział w Kongresie Kobiet jest bezpłatny i dostępny dla wszystkich. Takie wydarzenie, będzie też doskonałą okazją do wzięcia udziału w panelu „Alimenty to nie prezenty”. Spotkanie odbędzie się 14 maja o godzinie 9.00.
W panelu wezmą udział: Monika Janus – Komornik sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wałbrzychu, rzeczniczka prasowa Krajowej Rady Komorniczej
oraz Robert Damski – Komornik sądowy przy Sądzie Rejonowym w Lipnie, członek Krajowej Rady Komorniczej.

kongres kongres_2  kongres_5 kongres_6 kongres_7 kongres_8 _Q4A8195 _Q4A8205