Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt.: „Komornik Sądowy – postrzeganie społeczne a rzeczywistość prawna”

Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt.: „Komornik Sądowy – postrzeganie społeczne a rzeczywistość prawna”

W dniu 17 listopada 2023 r. w ramach obchodów Dnia Solidarności Przeciwko Mowie Nienawiści i Agresji w Mediach i Polityce, Krajowa Rada Komornicza organizuje Ogólnopolską Konferencję Naukową pt.”Komornik Sądowy – postrzeganie społeczne a rzeczywistość prawna”.

Zapraszamy do uczestnictwa online.

Poniżej znajduje się link do uczestnictwa online:

https://www.youtube.com/watch?v=0m_fdjWNCao

Program Konferencji Dzień Solidarności

Zadzwoń
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.

Ściśle niezbędne ciasteczka

Niezbędne ciasteczka powinny być zawsze włączone, abyśmy mogli zapisać twoje preferencje dotyczące ustawień ciasteczek.

Ciasteczka stron trzecich

Ta strona korzysta z Google Analytics do gromadzenia anonimowych informacji, takich jak liczba odwiedzających i najpopularniejsze podstrony witryny.

Włączenie tego ciasteczka pomaga nam ulepszyć naszą stronę internetową.