2019-09-20

Konferencja „Adwokat dla przedsiębiorcy”

Serdecznie zapraszamy na na konferencję „Adwokat dla przedsiębiorcy” organizowaną pod patronatem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii oraz Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców, przez Okręgową Radę Adwokacką w Warszawie oraz Sekcje Praktyków Prawa przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie, która odbędzie się 27 września, godz. 9:30-18:30, Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Plac Trzech Krzyży 3/5, Sala pod Kopułą.

W wydarzeniu wezmą udział m.in.: Wiceminister Przedsiębiorczości i Technologii Marek Niedużak oraz Prezes Naczelnej Rady Adwokackiej Jacek Trela.

Konferencja dedykowana jest szczególnie dla małych i średnich przedsiębiorców, przed którymi praktyka obrotu stawia szereg wyzwań prawnych. Wydarzenie składa się z czterech paneli tematycznych i dotyczyć będzie prawnych aspektów zakładania firmy, jej funkcjonowania, pokonywania barier, a także przekazywania firmy następcom lub zakończenia działalności gospodarczej. Prelegentami będą liderzy praktyk prawnych w wybranych dziedzinach skupieni w Sekcjach Praktyków Prawa przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie, przedstawiciele Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii odpowiedzialni za kluczowe regulacje dot. sektora MŚP oraz Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców, a także przedstawiciele świata nauki i praktyki z Polski jak i z zagranicy. Poniżej, szczegółowy program konferencji. Zgłoszenia na konferencję należy przesyłać na adres: konferencjamsp@ora-warszawa.com.pl   (imię i nazwisko, nazwa organizacji lub firmy)

Harmonogram Konferencja Adwokat dla przedsiębiorcy 27.09.2019